5 kwietnia 1991 r. to data powstania MGM - Mondo del Vino, założyciele Alfeo Martini, Roger Gabb i Christoph Mack, enolodzy i specjaliści w przemyśle winiarskim. Trzech winiarzy z wieloletnim doświadczeniem pochodzących z różnych kontynentów. To spotkanie różnych kultur winiarskich doprowadziło do nowego sposobu myślenia, jak produkować  i wprowadzać na rynek jakościowe włoskie wino.

Od 2005 r. Członkowie założyciele kontynuowali swoje podejście do biznesu i przekazali kierownictwu znaczne udziały w spółce w celu zachęcenia do większego uczestnictwa i dzielenia się projektem zatwierdzonym przez MGM. Obecnie proces produkcyjny w MGM jest ściśle przestrzegany przez enologów i biologów: zespół ten pracuje z doświadczeniem i profesjonalizmem, kontrolując każdy etap produkcji wina, starzenia, butelkowania i kontroli jakości.

W 2013 roku MGM przyłącza się do grupy Mondodelvi SpA.

Nasze winogrona są wybierane za pośrednictwem bezpośrednich porozumień z spółdzielniami producenckimi i firmami prywatnymi. Ta rzeczywistość jest uznawana za zwycięski projekt i stale ewoluuje. MGM poprawia tradycję włoskiego wina. Ideą MGM jest dostarczanie wysokiej jakości win, które odpowiadają oczekiwaniom konsumentów. Zbieranie i przetwarzanie nie wystarczy, aby zrobić doskonałe wino. To wymaga namiętności, ciekawości i entuzjazmu. Są to dokładnie te cechy, które dzielą wszyscy pracownicy codziennie pracujący w MGM Mondo del Vino i które zmieniły nas w jednego z piętnastu najlepszych włoskich eksporterów wina. Dziś produkcja MGM jest ściśle przestrzegana przez oenologów i biologów, którzy kontrolują każdy etap produkcji win, starzenia, butelkowania i jakości, aby osiągnąć nasz główny cel: uczynienie klienta zadowolonym.

 

Nazwa linii wina Mandorla - migdał - symbolizuje, że twarda powłoka chroni cenne owoce wewnątrz. Migdał zawsze był wytrwały opiekun jego cennego owocu, którego najbardziej mistyczne znaczenie przypomina komunię pomiędzy materią i światem duchowym. Więc wina Mandorla obejmują w swoim wyjątkowym symbolem odmiany i doznania. Wina Mandorla, są zawsze winami odmianowymi z winogron, które są również przykładowe dla ich pochodzenia. Negroamaro jest najważniejszą odmianą DOC Salice Salentino i Primitivo dla Puglii. Dla obu win czerwonych ważne jest, aby podkreślić winie jego owocowy charakter, a mniej garbniki. Niemniej jednak są to złożone i gęste wina. Oba wina są wspaniałe jak soliści, są dość młode, ale nadal mają wystarczająco dużo tekstury, aby towarzyszyć posiłkowi.

Mandorla Puglia Włochy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl