YESHA - Polska firma produkująca wegańskie kosmetyki 0

YESHA o sobie:

JESZA
Nazwa marki pochodzi od słowiańskiego boga zwanego Jesza, Jasz, Jassa, jednego z najbardziej tajemniczych bóstw, uważanego za wszechmocnego i za dawcę dóbr. YESHA czerpie  z natury pełnymi garściami!

Wierzymy, że bogactwo składników naturalnych w otaczającej nas przyrodzie w zupełności wystarcza, aby stworzyć dobry kosmetyk do każdego rodzaju skóry. Zamiast tworzyć kolejne syntetyczne składniki, wolimy czerpać z doświadczeń pokoleń. Wierzymy też, że nie potrzeba cierpienia zwierząt, aby stworzyć produkty najwyższej jakości. Jesteśmy polską marką, wszystkie nasze produkty wytwarzamy w Polsce. Nasze składy opracowujemy i sprawdzamy we współpracy z wyspecjalizowanymi laboratoriami zewnętrznymi, dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty są powtarzalne i bezpieczne. Jesteśmy tu po to, aby dać Ci naturalny, bezpieczny kosmetyk na bazie naturalnych składników.

czytaj całość »
Karkonoska Tłocznia - najwyższej jakości prażone orzechy 0
 
W Karkonoskiej Tłoczni – powstają z pasji i zamiłowania do zdrowia wyjątkowe produkty klasy premium. To, co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim jakość naszych naturalnych wyrobów. Przez wąską specjalizację jesteśmy w stanie przykładać najwyższą uwagę i dbałość o każdy najmniejszy detal przy produkcji. Stosujemy bardzo rygorystyczne podejście do wyboru najlepszych możliwych surowców dostępnych na rynku, tak abyś miała pewność, że otrzymujesz od natury to, co najbardziej istotne – właściwości zdrowotne i najlepszy możliwy smak i aromat. Nasz priorytet to Twoje zadowolenie!
Aby dostarczać Ci produkty najwyższej jakości, pasty oraz oleje tłoczone na zimno produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Dzięki temu produkt jest możliwie najświeższy, bez żadnych dodatków, konserwantów i polepszaczy smakowych. Gotowy do degustacji przez całą rodzinkę!
Zarówno najmłodsi domownicy pokochają smak naszych naturalnych kremów orzechowych i świeżych olejów oraz osoby urodzone nieco wcześniej.
czytaj całość »
Pasieka Łysoń - kosmetyki i słodkości na bazie produktów pszczelich 0

Kilka słów o firmie ŁYSON:

Historia Firmy Łysoń sięga lat 50-tych ubiegłego wieku kiedy to Pan Marian Łysoń pracował jako ślusarz w Wytwórni Silników Wysokoprężnych a każdą wolną chwilę poświęcał na rozwijanie swojego hobby jakim było pszczelarstwo. Zakupił w tym okresie przedwojenną wiertarkę ręczną, którą sam przerobił na elektryczną. Przy jej pomocy wykonywał innowacyjne modele sprzętów pszczelarskich oraz pierwsze formy na ule styropianowe. Jego praca wzbudziła zainteresowanie syna Andrzeja oraz wnuka Tomasza co sprawiło iż wiele godzin spędzali wspólnie na projektowaniu i realizacji pomysłów związanych z pszczelarstwem.

W roku 1995 Pan Tomasz założył firmę „Łysoń” i wspólnie wraz ze swoją rodziną kontynuuje dzieło dziadka ciągle poszerzając asortyment i rozwijając sieć sprzedaży nie tylko na Polskę ale i całą Europę oraz kraje z poza niej.

Nasze miody pochodzą z najczystszych ekologicznie rejonów Beskidu Małego. Od lat zdobywamy także wyróżnienia oraz certyfikaty świadczące o ich jakości. Warto tutaj wspomnieć o uzyskanym certyfikacie "Doceń Polskie" również w kategorii TOP PRODUKT oraz "Agro Polska".

Jako firma dbamy również o edukację najmłodszych. Od roku 2013 prowadzimy wykłady w przedszkolach o tematyce pszczelarskiej. Ma to na celu zwiększenie świadomości dzieci co możemy zyskać dzięki stosowaniu naturalnych i zdrowych produktów oraz jak ważne w naszym życiu są pszczoły.

czytaj całość »
Stefan Skwierawski - naturalne przetwory z Borów Tucholskich 0

W Zakładzie Produkcji Spożywczej "Skwierawski" specjalizujemy się w przetwarzaniu grzybów i owoców runa leśnego pochodzących z Borów Tucholskich. Na rynku funkcjonujemy już od 1989 roku i mamy za sobą długą, ale stopniową drogę rozwoju: od koncentratów lodów w proszku, przez grzyby suszone a następnie półprodukty kulinarne, aż po koncentrat, który produkujemy, jako jedyni w kraju. Z czasem ofertę wzbogaciliśmy również o przetwory z owoców: nalewki, musy, konfitury. Nie osiadamy na laurach i ciągle rozwijamy naszą firmę dodając nowe linie produktów, oparte na darach natury Borów Tucholskich. Nasz sukces opieramy o wiedzę właściciela i twórcy marki, Stefana Skwierawskiego, który ukończył Wydział Technologii Żywności o specjalizacji Przetwórstwo Owocowo-Warzywne na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Jego wiedza, doświadczenie i wyczucie potrzeb rynku, niezmiennie stanowią fundament marki.

czytaj całość »
Spożywanie wina może być zdrowe? 0

Umiarkowane spożywanie wina może być zdrowe, jednakże, warto pamiętać, że spożycie alkoholu może prowadzić do uzależnienia, prowadzić do problemów z wątrobą, zwiększyć ryzyko chorób nowotworowych ...

Należy pamiętać, iż spożywanie alkoholu nawet w niewielkich ilościach jest całkowicie zabronione kobietom w ciąży!

czytaj całość »
Primitivo - wino z Włoskiej Puglii podbiło Świat 0

Primitivo - szczep uprawiany rozsławiony przez wina produkowane we Włoskiej Puglii. Pochodzi z Chorwacji. Z powodzeniem uprawiany jest także w Ameryce Północnej. Produkowane z niego wino wdarło się przebojem na stoły konsumentów całego świata, w Polsce jest wręcz ubóstwiane, wiele wskazuje że ten trend szybko nie przeminie.   

czytaj całość »
Malina - owoc doskonały - składnik kosmetyków i słodkich przekąsek 0

Owoc maliny to niskokaloryczne i bogate w składniki odżywcze owoce, które mają wiele walorów smakowych i zdrowotnych. Cenimy je zwłaszcza za:

-walory smakowe i zapachowe
-bogactwo składników odżywczych
-właściwości przeciwzapalne
-właściwości przeciwbakteryjne
-wspomaganie trawienia
-wspomaganie funkcji mózgu

czytaj całość »
Wina ze szczepu Verdejo - dlaczego je tak lubimy 0

Verdejo to odmiana białej winorośli pochodząca z regionu Rueda w północno-zachodniej Hiszpanii. Wina z tej odmiany charakteryzują się wyjątkowym smakiem i aromatem, co sprawia, że są coraz bardziej popularne na całym świecie. W tym artykule przedstawiamy kilka cech charakterystycznych win z odmiany Verdejo.

czytaj całość »
Prezenty z okazji Wielkanocy 0

Tradycja wręczania prezentów z okazji Wielkanocy wywodzi się z chrześcijańskiej kultury i ma swoje korzenie w historii religijnej. Wielkanoc to czas radości i nadziei związany z misterium paschalnym, czyli męką, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. W wielu krajach chrześcijańskich obchodzenie Wielkanocy wiąże się z tradycjami, w tym z wręczaniem prezentów.

czytaj całość »
Czy warto sprawiać radość? 0

Uczucie radości jest zdrowe dla naszego ciała i umysłu. Kiedy jesteśmy szczęśliwi i doświadczamy pozytywnych emocji, nasze ciało wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia, które przynoszą nam wiele korzyści zdrowotnych. Ponadto, radość i pozytywne emocje mogą wpływać na nasze relacje z innymi ludźmi, poprawiając naszą komunikację, współpracę i zwiększając poczucie związku społecznego.

czytaj całość »
Definicja Prezentu 0

Prezent to zwykle przedmiot lub usługa, którą daje się w prezencie lub podarunku komuś innemu. Może być przekazany z różnych okazji, takich jak urodziny, święta, rocznice, sukcesy, czy jako wyraz podziękowania lub szacunku. Prezenty mogą mieć różne wartości emocjonalne i materialne, a ich wybór zależy od wielu czynników, w tym od relacji między dawcą a odbiorcą, ich gustów i preferencji oraz okazji, na której prezent jest dawany.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl